Atvažiuojame į tikrą medžiotojų namuką prie Šventosios ir Nasvės upių santakos. Rąstinis namukas yra dviejų aukštų. Atvykus įsikuriame kambariuose antrame poilsinės aukšte. Miegosime ant čiužinių per tris kambariukus. Vakare užkursime pirtį, iš kurios išsikaitinus atsivėsinti skubėsim į švarų Šventosios upės vandenį. Virš upės pakabinsime virvę, todėl pasijausime tikrai „Tarzanais“ ir galėsime maudytis, šokinėti, žaisti vandenyje!

Čia iškąstas šulinys, kuriame labai skanus ir geras vanduo. Ryte, tekanti saulė pažadins mus naujai dienai bei naujiems nuotykiams. Gaminsime ant laužo pusryčius bei ruošimės kelionei įveikti medžių privirtusios, Šventosios aukštupį nuo Užpalių kaimo. Aplankysime „Krokulės“ šaltinį, „Konglomerato“ uolą.

Kitos dienos ryte išplaukiame pasroviui. Nuo čia prasideda Šventosios kraštovaizdžio draustinis. Plauksime apie 15 km. iki Šventosios tilto (kelias Anykščiai/Svėdasai, kur finišuojame. Grįžtame į mūsų medžiotojų namelį. Gaila, bet žygis baigiasi….., pavalgome, susidedame daiktus ir važiuojam namo. Namelyje vietos miegoti užtenka 30 žmonių, o palapinėse gali dar daugiau! Yra šaldytuvas, elektra visam namelyje. Turėti reikia savo muzikos aparatūrą, vienkartinius indus. Tuoletas lauke.

1 dienos atstumas – 19 km.
2 dienos atstumas – 15 km.

Kelionę baidarėmis gali išbandyti visi norintys!
DOVANA GRUPEI – ­ŽYGIO KOMPAKTINIS DISKAS