PAMATYK KAUNĄ KITAIP!
Maršrutas baidarėmis Neries upe per Kauno miestą!

19 val. Žygis prasideda nuo pirmųjų Smiltynų gyvenvietės važiuojant link Lapių, ties kapinaitėmis reikia sukti į dešinę, Alyvų gatve apie 100 m, po to dešiniau ir atvažiuosime į patogų nusileidimą prie gražaus miško. Plaukdami atsidursime miškų apsuptyje, nes iš kairės pusės Klaboniškio miškas, o iš dešinės pusės Salių miškas ir kolektyviniai sodai. Paplaukus gražios žalumos apsuptyje, iš dešinės pusės į Nerį įtekės Salių upelis, nurodantis mums, kad mes jau šalia Panerių g. Maximos. Matysime viš medžių viršunių Domeikavos rajone esančius namus ir artėsime link Kauno. Neris daro vingį bei paplaukus išvysime didelį ir galingą tiltą – tai Islandijos pl. tiltas, kuriuo keliai veda į kitus miestus. Čia jau būste nuplaukę 6,59 km. Praplaukus jį, kairėje pusėje prasidės Eigulių rajonas, dešinėje Vilijamplė su puikiu dviračių taku. Miestas iš upės atrodys labai dinamiškai, nes Jonavos g. eismas kels šurmulį, automobiliai bus matomi, Neris tekės tiesia, gražia vaga ir leis ilsėtis. Artėjame link Varnių g. tilto, čia labai patogiai galima išlipti ir nueiti iki dešiniajme krante esančios kolonėlės, pasistiprinti. Plaukiant toliau dešiniajme krante puikuosis Kauno futbolo mokyklos stadionas, kairiajame krante aukštai matysime Žaliakalnio rajono gražius namus, papėdėje Senukai, Prisma. Artėjame link Jurbarko g. tilto, čia jau kairėje pusėje atsiveria Santakos parko grožis, apšviestas dviračių takas, einantis žmonės su pavydu lydės jus akimis. Mes įplaukiame į Nemuną, laikomės arčiau dešiniojo upės šono bei prie Naktinio klubo „Combo“ adresu Brasto g. 12 finišuojame. Įveikėte 12,41 km. plaukimo Nerimi.

Atstumai:
Startas – Finišas „Combo“ (12,41 km.)
Viso kelionė užtuks: 20 min. saugos instruktažas prieš startą, apsirengimas liemenėmis, apmokymai sausumoje. 2 val. plaukimas. Viso apie 2,5 val. baidarėmis per Kauno miestą Neries upe.

Informacija:
Kaina žmogui 10 Eur.
Iš finišo 18.30 val. vežami automobilių vairuotojai į plaukimo startą. Todėl būtina suplanuoti nuvykti į startą anksčiau bei palikti savo draugus, kolegas, šeimos narius bei grįžti į finišą. Kur jūsų lauksim ir nuvešim į startą, o transporto priemonės lauks jūsų atplaukiančių. Fotografuojame nemokamai bei tą pačia akimirką, matysite jas https://www.facebook.com/Vandensturistai/ paskyroje, todėl saugiai turėkite savo kameras ir mobilius telefonus!

Registracija ir apmokėjimas https://www.facebook.com/Vandensturistai/ renginiuose.

Projekto rėmėjas Kauno miesto savivaldybė.

iniciatyvos-kaunui

Call Now Button