PAMATYK KAUNĄ KITAIP!

19 val. Žygis prasideda Petrašiūnų mikrorajone prie tilto ties Kauno HE. http://goo.gl/8A8muI Čia Nemunas susidūręs su aukštu Vičiūnų kalnu pradeda savo vingius. Kairėje pusėje Petrašiūnai su savo sunkiąja pramone. Plaukiame Nemunu žemyn, už 2 km. Kairiajame krante – Aukštoji Panemunė, dešiniajame – Šančiai. Plaukiant toliau iš kairės įtekės Jiesios upelis, ten šalia kairiajame krante kėpso Napoleono piliakalnis. Ši teritorija paskelbta landšaftiniu draustiniu. Dar už 2 kilometrų plaukiame po Kauno geležinkelio tiltu. Dešiniajame krante yra geležinkelio stotis, o kairiajame krante Žemoji bei Aukštoji Freda. Nemunas šioje vietoje neramus, labai banguojantis. Yra kelios rėvos. Aleksoto raudonieji namai kairiajam krante matysis jau už 3 km. Dešinėje pusėje mus pasitiks mašinos lekiančios Karaliaus Mindaugo prospektu bei Kauno puošmena – Žalgirio arena ir Akropolis. Paplaukus dar 3 km. Pamatysime istorinį Kauno Aleksoto tiltą. Čia dešiniajame krante puikuojasi visai šalia Vytauto bažnyčia, Kauno bazilika, Rotušė ir kt. senieji architektūriniai paminklai. Finišuojame kairiajame Nemuno krante, čia turėtų laukti jūsų palikti automobiliai. Finišas: http://goo.gl/NEbwZN

Atstumai:
Kaunas HE – Finišas (13,3 km.)
Viso kelionė užtuks: 20 min. saugos instruktažas prieš startą, apsirengimas liemenėmis, apmokymai sausumoje. 2 val. plaukimas. Viso apie 2,5 val. baidarėmis per Kauno miestą.

Informacija:
Kaina žmogui 9 Eur.
Iš finišo 18.30 val. vežami automobilių vairuotojai į plaukimo startą. Todėl būtina suplanuoti nuvykti į startą anksčiau bei palikti savo draugus, kolegas, šeimos narius bei grįžti į finišą, iš čia vairuotojus nuvešime į startą. Transporto priemonės lauks atplaukiančių. Visus fotografuojame nemokamai bei tą pačia akimirką, matysite jas https://www.facebook.com/Vandensturistai/ paskyroje.

Registracija ir apmokėjimas https://www.facebook.com/Vandensturistai/ renginiuose.

Projekto rėmėjas Kauno miesto savivaldybė.

iniciatyvos-kaunui